Green Coast Resort
& Residences

Green Coast Resort and Residences është i pozicionuar në një nga plazhet më të bukur të rivierës shqiptare, në zonën e Palasës. Shtrirë në një sipërfaqe prej 20 hektarësh, Green Coast është i përbërë nga disa komponentë ku ndërthuret pjesa rezidenciale me hotelin dhe shëtitoren buzë detit....see more

Green Coast
Village

Green Coast Village është një destinacion që do të mirëpresë të gjithë në një eksperiencë premium të të jetuarit, kulinarisë dhe blerjeve. Ideuar nga investitorë të cilët ndajnë një filozofi në ndërtimin e një lloji të ri jetese me nivel të lartë të standardeve të ndërtimit dhe zhvillimeve të qëndrueshme....see more

Green Coast MGallery

Green Coast MGallery do të ofrojë hapësira të shumëllojshme për vizitorët, siç janë:...see more

Next to Vala Mar

Next to Vala Mar është projekti më i ri rezidencial pranë bregut Adriatik si dhe në krahë të njërit prej projekteve më të suksesshme të Grupit Balfin, Vala Mar. Projekti afron një komunitet të përzgjedhur. ...see more

Belvedere Korça

Belvedere Korça është një kompleks rezidencial dhe turisitk me vila, i projektuar mes gjelbërimit dhe qetësisë së parkut Rinia në Korçë. Vilat vijnë me një shkrirje elegante mes tradicionales dhe modernes, duke i dhuruar banorëve komoditet dhe një jetesë plot stil,për pushime ose për të banuar....see more

Collina Verde

“Collina Verde” është kompleksi rezidencial i projektuar enkas për ëndrrën tuaj. Kompleksi është ndërtuar fare pranë kryeqytetit, mes qetësisë dhe ajrit të pastër që ofrojnë kodrat e buta të Farkës. ...see more

Rolling Hills

Rolling Hills Luxury Residences është një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri, i cili krijon një komunitet me një përvojë jetese premium dhe të sigurtë, i pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës....see more

Rolling Hills 2

Rolling Hills 2 Luxury Residences është vazhdim i projektit shumë prestigjioz me të njëjtin emër. Komoditeti dhe privatësia janë fjalët kyçe të një komuniteti të përzgjedhur, të vendosur 8 km nga Sheshi “Skënderbej”, në kodrat e gjelbëruara të Lundrës....see more

RH Liqeni

Rolling Hills Liqeni është një kompleks rezidencial elitar dhe premton të ofrojë një përvojë unike për rezidentet e saj. I pozicionuar pranë Liqenit të Farkës dhe i rrethuar nga pamje të mrekullueshme, Rolling Hills Liqeni është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm në mes të gjelberimit dhe ajrit të pastër, larg zhurmave të metropolit....see more

Vala Mar Residences

Vala Mar Residences është kompleksi rezidencial me vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, të cilat gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalëzit....see more

Univers City

Univers City, është kompleksi rezidencial multifunksional më i ri në Tiranë, me infrastrukturë dhe organizim komunitar bashkëkohor, duke përmbushur në këtë mënyrë të gjitha nevojat dhe mundësitë për këdo që zgjedh të jetojë, punojë dhe zhvillojë biznesin e tij. ...see more

Uzina Tirana

Projekti Uzina Tirana është i pozicionuar në Rrugën “Dritan Hoxha” (pranë ish-Uzina Tirana, Laprakë)....see more

Park Gate

Park Gate projektuar me një stil modern dhe urban, është një objekt multifunksional konceptuar për të ofruar jetesën e shëndetshme. Pozicionuar pranë parkut të Liqenit dhe përballë Fakultetit të Histori-Filologjisë ...see more

Urban Limit

Urban Limit është një godinë multifunksionale dhe vepër e veçantë akitekturore. Me infrastrukturë bashkëkohore dhe design elegant, ky projekt është një pikë takimi e natyrës dhe zhvillimit urban të qytetit. Kjo godinë është e përbërë nga 3 komponentë: zona e biznesit, zona rezidenciale dhe ajo komerciale. ...see more

Ambasador 1

Ambasador 2

Ambasador 2 është një objekt rezidencial me apartamente dhe ambiente tregtare që ofron jetesë komode në një zonë të qetë, por njëkohësisht edhe pranë qendrës së Tiranës....see more

Ambasador 3

Ambasador 3 është një objekt elegant rezidencial me apartamente, zyra dhe ambiente tregtare. ...see more

Vlora Marina

Vlora Marina është një nga projektet më sfiduese të Grupit Balfin dhe do të jetë marina e parë premium aktive në Shqipëri me potencial për t’u bërë marina më e mirë e rajonit. Projekti përmban një arkitekturë bashkëkohore në qendrën premtuese dhe më dinamike të qytetit me trafik të lartë turistësh dhe vizitorësh....see more

Next To Vala Mar Premium

Next To Vala Mar Premium

Next to Vala Mar Premium shtrihet në bregdetin e Adriatikut, në një vend mesdhetar të ndriçuar nga dielli. Një projekt i konceptuar si një fshat i ditëve moderne me një ndërthurje perfekte midis ujit dhe tokës. Pozicionuar nën hijen e kurorës së pishave, kjo parajsë e izoluar ofron rezidenca premium me pamje nga deti, privatësi të plotë dhe të gjitha shërbimet si dyqane ekskluzive, restorante dhe bare të ndryshme.

...see more

Riverside Residences

Një kompleks banimi dhe shërbimesh multifunksional, me vendndodhje në një nga zonat më të mira të Tiranës, Tirana River Side 1 ofron çdo gjë për një jetesë komode, falë akseseve të shumta dhe qendrës tregtare që do të jetë e integruar në të....see more