Green Coast
Village

Green Coast Village është një destinacion që do të mirëpresë të gjithë në një eksperiencë premium të të jetuarit, kulinarisë dhe blerjeve.
Ideuar nga investitorë të cilët ndajnë një filozofi në ndërtimin e një lloji të ri jetese urbane me nivel të lartë të standardeve të ndërtimit dhe zhvillimeve të qëndrueshme. …shiko më shumë

Next To Vala Mar Premium

I shtrirë në bregun e Adriatikut të një vendi mesdhetar të ndriçuar nga dielli, Next To Vala Mar Premium është një fshat i ditëve moderne që përfshin më të mirat e të dyja ekzistencave, ujit dhe tokës. E strehuar nën hijen e kurorave të padepërtueshme të pishave, kjo parajsë e izoluar ofron një pamje të pazakontë përtej detit, rezidenca premium që pushojnë në privatësi të përsosur dhe dyqane, kafene dhe restorante ekskluzive. …shiko më shumë

Next to Vala Mar

Next to Vala është projekti më i ri rezidencial pranë bregut Adriatik si dhe në krahë të njërit prej projekteve më të suksesshme të Grupit Balfin, Vala Mar. Projekti afron një komunitet të përzgjedhur.
…shiko më shumë

Urban Limit

Urban Limit është një ndërtesë shumëfunksionale dhe një vepër e veçantë arkitekturore. Me infrastrukturë bashkëkohore dhe dizajn elegant, ky projekt është një pikë takimi e natyrës dhe zhvillimit urban të qytetit. Kjo ndërtesë përbëhet nga 3 komponentë: zonë biznesi, zonë banimi dhe zonë tregtare …shiko më shumë

Univers City

Univers City, është kompleksi më i ri rezidencial multifunksional në Tiranë, me infrastrukturë bashkëkohore dhe organizim komunitar, duke plotësuar kështu të gjitha nevojat dhe mundësitë për këdo që zgjedh të jetojë, të punojë dhe të zhvillojë biznesin e tij. …shiko më shumë

Uzina Tirana

Uzina Tirana është një projekt i ri i cili po ndërtohet në rrugën “Dritan Hoaxha” (pranë ish-Uzina Tiranë, Laprakë). Pozicionuar në një nga pikat më të aksesueshme të kryeqytetit, ky projekt ju jep mundësi për më shumë facilitet në lëvizje dhe komoditet në jetën e përditshme. …shiko më shumë

Ambasador 1

Ambasador 2

Ambasador 2 është një pallat rezidencial me apartamente dhe ambiente komerciale që ofrojnë jetesë komode në një zonë të qetë, por edhe pranë qendrës së Tiranës. I pozicionuar pranë Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës, ka akses në të gjitha rrugët kryesore të kryeqytetit. …shiko më shumë

Ambasador 3

Ambasador 3 është një ndërtesë elegante rezidenciale me apartamente, zyra dhe ambiente tregtare. Një ndërtesë banimi si asnjë tjetër në Shqipëri. I pozicionuar në të njëjtën kohë shumë pranë qendrës së Tiranës dhe parkut të madh të liqenit, është projektuar për të ofruar shumë lehtësira në mënyrën e jetesës. …shiko më shumë

Rolling Hills Liqeni

Rolling Hills Liqeni është një kompleks rezidencial elitar dhe premton të ofrojë një përvojë unike për rezidentet e saj. I pozicionuar pranë Liqenit të Farkës dhe i rrethuar nga pamje të mrekullueshme, Rolling Hills Liqeni është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm në mes të gjelberimit dhe ajrit të pastër, larg zhurmave të metropolit. …shiko më shumë

Vlora Marina

Vlora Marina është një nga projektet më sfiduese të Grupit Balfin dhe do të jetë marina e parë premium aktive në Shqipëri me potencial për t’u bërë marina më e mirë e rajonit. …shiko më shumë

Riverside Residences

Një kompleks banimi dhe shërbimesh multifunksional, me vendndodhje në një nga zonat më të mira të Tiranës, Riverside Residences ofron çdo gjë për një jetesë komode, falë akseseve të shumta dhe qendrës tregtare që do të jetë e integruar në të. Jo vetëm një rezidencë por edhe vendi i duhur për biznesin tuaj. Shkrirja midis hapësirave të shërbimit dhe hapësirave rekreative me gjelbërim, i shtojnë vlerën këtij projekti dhe ofrojnë një zgjedhje optimale për këdo. …shiko më shumë