Compare Listings

Zyra 10 – PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit
---

Përshkrimi

“Park Gate” është një objekt multifuksional me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor. Pozicioni mjaft strategjik, përballë Fakultetit të Histori-Filologjisë, 10 minuta Larg Qendrës të Tiranës dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial, e bëjnë këtë objekt mjaft të përshtashtëm dhe ideal, për të ofruar ambjente për zyra. “Park Gate”ju ofron hapësira të mjaftueshme dhe funksionale për zyra, me madhësi dhe tipologji në funksion të zhvillimit të biznesit tuaj.

 • Hyrje e dedikuar për zyra
 • Ashensor i dedikuar për zyra
 • Siguri dhe mirëmbajte 24H/7 ditë të javës
 • Recepsion funksional

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 3:38 pm

 • ID e Pronës: 2224
 • Lloji i Pronës: Zyra
 • Statusi i Prones: Në Shitje
 • Adresa: Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit
 • Qyteti: Tiranë
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE