Compare Listings

Vilë Small Twin në Palasë “Green Coast Resort & Residences”

Përshkrimi

Shitet vilë 2-katëshe Small Twin në “Green Coast Resort & Residences” Palasë. Vila është e ndërtuar në dy kate, një post parkimi dhe verandë. Ajo është e pozicionuar në qendër të Green Coast, me pamje të mrekullueshme nga deti. Ndriçimi natyral përshkon të gjithë hapësirën e vilës dhe organizmi që ka, lejon të përshtatet sipas kërkesave të klientëve.

 

Adresa: Palasë “Green Coast Resort & Residences”

Shitet: Vilë Small Twin

Info për ndërtesën:

 • 2 kate mbi tokë
 • 1 post parkimi
 • Verandë

Info mbi Vilën:

 • Dhomë ndenjeje
 • 2 dhoma gjumi
 • Ballkon
 • 2 tualete
 • Kuzhinë e veçuar
 • Dhomë teknike
 • Verandë
 • Tokë
 • Parkim

Sipërfaqe ndërtimi në total: 150.1m²

Sipërfaqe toke: 210.6m²

Sipërfaqe parkimi: 23.4m²

Detaje

Updated on Maj 23, 2022 at 3:20 pm

 • ID e Pronës: 8472
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE