Compare Listings

Vilë në shitje në Kompleksin « Akacia Hills »

Përshkrimi

Kompleksi i vilave rezidenciale i vendosur në zonën e Farkës (Mjull Bathore – autostrada e TEG), vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. Ky kompleks është i përbërë nga 35 vila dhe 1 njësi shërbimi. Kompleksi është i rrethuar dhe me 24 orë security. Kompleksi është totalisht funksional dhe i kompletuar.

 

Informacione për Vilën;

·         Vila 4 kate

·         Podrum 143 m2

·         Kati përdhe 143 m2

·         Kati i I-rë 95 m2

·         Papafingo 67 m2

·         Sip. Ndërtim 450 m2

·         Sip. Parcele 945 m2

 

Vila është e pozicionuar shumë mirë dhe orientuar nga Lindja ku drita natyrale është e vazhdueshme gjatë gjithë ditës dhe në çdo stinë, ndodhet në një nga zonat më të bukura të rrethinave të Tiranës dhe me pamje spektakolare nga Dajti.

 

Kjo vilë është e strukturuar në 4 kate banimi si më poshtë:

1.       Kati (-1), hapësirë qëndrimi ditor, 1 tualet, 1 dhome shërbimesh si dhe 1 hapësirë për palester me dalje në oborr.

2.       Kati perdhe, garzhd, hapësirë qendrimi ditor, dhomë gatimi, studio dhe 1 tualet.

3.       Kati (+1), 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma fëmijësh, 3 tualete dhe ballkon.

4.       Papafingo, hapësirë qëndrimi ditor, 1 dhome gjumi, 1 banjo.

 

Për detaje, shkarkoni planimetrinë e plotë KETU.

 

Detaje

Updated on Janar 14, 2021 at 1:47 pm

  • ID e Pronës: 8534
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE