Compare Listings

Vilë në shitje ne farkë, pranë TEG

Përshkrimi

E pozicionuar në kompleksin Barkea, vila ndodhet në rrugën e Fushave mbrapa kompleksit Sunrise, fare pranë qendrës tregtare TEG dhe vetëm 10 min larg qendrës së Tiranës. Kompleksi në të cilin ndodhet vila është i përbërë nga 13 vila dhe 1 njësi shërbimi. Kompleksi është i rrethuar dhe me siguri 24 orë.

Fazat e ndërtimit të kompleksit janë në përfundim të rifiniturave ndërsa vila është e përfunduar dhe e mobiluar, dhe shitet me çelësa në dorë.

Informacion për Vilën;

• Sip. Ndërtim 300 m²

• Sip. Verande 80 m²

• Sip. Parcele 540 m²

Vila është shumë mirë e pozicionuar dhe orientuar nga Jugu ku drita natyrale është e vazhdueshme, dhe ndodhet në një nga zonat më të bukura të rrethinave të Tiranës dhe ofron një pamje spektakolare. Kjo vilë është e strukturuar në 4 kate banimi si më poshtë:

· Kati përdhe, 1 dhomë ndenje plus gatim (open space), banjo, ballkon.

· Kati 1, 2 dhoma gjumi, banjo, dhomë teknike, oborr.

· Kati 2, dhomë matrimoniale, tualet+para tualet, garderobë, ballkon.

· Kati 3, hapësirë e hapur, ballkon.

Të gjitha sipërfaqet e brendshme të njësisë janë të shtruara me parket, vila shitet totalisht e mobiluar dhe ka një stil modern.

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:55 pm

  • ID e Pronës: 7990
  • Lloji i Pronës: Prona të tjera, Vilë
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 630

Vilë

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 630

Vilë

2 years ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 280

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 280

Vilë

3 years ago