Compare Listings

Vilë me sipërfaqe ndërtimi 332 m², pranë restorantit “Natyrë e Qetë”

Përshkrimi

Vila përbëhet nga 3 kate + 1 kat nëntokë dhe është e pozicionuar në projektin “Olive Hills”, pas restorantit Natyra e Qetë, 100 m në vijë ajrore nga TEG. Vila ka sipërfaqe ndërtimi prej 332 m², 407 m² parcelë toke dhe 85 m² verandë.
Vilat janë të gjitha të hipotekuara, pra kanë mundësi kreditimi në çdo bankë.

Detaje

Updated on Shtator 28, 2021 at 8:25 am

  • ID e Pronës: 6349
  • Sipërfaqja e Pronës: 332 m²
  • Sipërfaqe Trualli: 407 m²
  • Lloji i Pronës: Vilë
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Fshati Mullet - Tirane
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 4

Vilë

BRE&H

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 4

Vilë

2 years ago