Compare Listings

Vilë Individuale tek Liqeni i Farkës

Përshkrimi

Adresa: Liqeni i Farkës

Jepet me Qira: Vilë Individuale

Informacion për ndërtesën:

 • 2 kate mbi tokë
 • 1 kat bodrum
 • Sipërfaqe toke të gjelbëruara
 • Sipërfaqe për parkim e hapur, me vend për 3-4 makina

Informacion mbi vilën:

 • Një kat bodrum
 • Sallon ndenjeje
 • Kuzhinë
 • 3 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • E mobiluar

Sipërfaqe totale: 250 m2

Komente: Vila është e lokalizuar në një zonë shumë të kërkuar, pranë Liqenit të Farkës. Me një sipërfaqe të bollshme, vila është e organizuar për banim në dy kate. Kati i parë përmban një sallon ndenjeje, kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. Në katin e dytë janë të vendosura dy dhoma gjumi dhe një tualet.

Organizimi i vilës e bën atë ideale për jetesën mjaft komode të një familjeje me disa anëtarë.

Detaje

Updated on Shtator 10, 2021 at 1:59 pm

 • ID e Pronës: 9127
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Me qira

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE