Compare Listings

Vilë 2 katëshe, tipi C

Përshkrimi

Shitet vilë 2 katëshe në projektin rezidencial e turistik Vala Mar Residences, në Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Vila është me pamje nga deti dhe ka sipërfaqe ndërtimi 175.6 m², sipërfaqe verande 57.6 m² dhe sipërfaqe trualli 426 m². Vila ka rifinitura ekstra në të gjithë sipërfaqen e saj, vetrata të cilësisë superiore, verandë të shtruar me pllakë guri si edhe një pus uji për vaditje të ndërtuar në oborrin e pasëm të saj.

Kati i parë i vilës përbëhet nga ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 1 tualet dhe 1 dhomë gjumi.

Kati i dytë i vilës përbëhet nga dhoma e madhe e gjumit e cila ka 1 tualet të dedikuar dhe garderobë të përfshirë brënda saj, 1 dhomë gjumi për fëmijët, 1 tualet i përbashkët, 1 verandë e madhe me pamje nga deti, si edhe 1 hapësirë e cila mund të përdoret për qëllime magazinimi ose qëllime të tjera sipas nevojës së familjes.

Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën, por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, gjenden mes gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Me një shtrirje prej 10 km në bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lalzit ofron një ndër plazhet më të bukura të rivierës së Adriatikut.

Detaje

Updated on Qershor 11, 2020 at 7:40 am

 • ID e Pronës: 7072
 • Sipërfaqja e Pronës: 175.6 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 426 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 3
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Prona Rezidenciale, Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Verandë: 1

Video

Adresa

 • Adresa: Hamallaj
 • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 171

Vilë

BRE&H

12 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 171

Vilë

12 months ago