Compare Listings

Vilë 2 katëshe, tipi C

Përshkrimi

Shitet vilë 2 katëshe në projektin rezidencial e turistik Vala Mar Residences, në Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Vila është me pamje nga deti dhe ka sipërfaqe ndërtimi 175.6 m², sipërfaqe trualli 424.45 m². Kati i parë i vilës përbëhet nga ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 1 tualet dhe 1 dhomë gjumi.

Kati i dytë i vilës përbëhet nga dhoma e madhe e gjumit e cila ka 1 tualet të dedikuar dhe garderobë të përfshirë brënda saj, 1 dhomë gjumi për fëmijët, 1 tualet i përbashkët, 1 verandë e madhe, si edhe 1 hapësirë e cila mund të përdoret për qëllime magazinimi ose qëllime të tjera sipas nevojës së familjes.

 

Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën, por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, gjenden mes gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Me një shtrirje prej 10 km në bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lalzit ofron një ndër plazhet më të bukura të rivierës së Adriatikut.

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:40 pm

  • ID e Pronës: 8062
  • Lloji i Pronës: Vilë
  • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

  • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 3m²: 221

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 3m²: 221

Vilë

3 years ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 299

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 299

Vilë

3 years ago