Compare Listings

Palase-Vlore
---

Përshkrimi

Vilat Twin janë të pozicionuara në qendër të Green Coast, në breza të ndryshëm të tij.

Pozicioni i tyre siguron gjithë intimitetin e nevojshëm që ju të ndiheni si në shtëpi.

Kjo tipologji vile shijon mrekullisht pamjen magjike të lindjes së diellit përtej malit dhe perëndimit në detin Jon.

Çdo vilë ka parkimin personal.

Vilat Twin kanë sipërfaqe prej 148-171 m2 e cila ofron këtë zgjidhje:

 • Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit dhe i ngrënies, 1 tualet dhe 1 verandë.
 • Kati i parë përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

 

Detaje

Updated on Mars 10, 2021 at 11:42 am

 • ID e Pronës: 2094
 • Sipërfaqja e Pronës: 171 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Me qira

Detaje shtesë

 • Sipërfaqe trualli: 192– 473 m²
 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 1
 • Verande: 1
 • Cel: +355697006442
 • Cel: +355682064135

Plani i kateve

Kati i Pare

 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE