Price Range: From to

Compare Listings

Vilat 4 Familjare- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Description

Ndërtuar me një stil unik, arkitekturë moderne, me kopsht, me pamje nga deti, duke siguruar privatësi të plotë dhe qetësi maksimale.

Kat përdhe:

Vila 4 Familjare: Vila 1

Me sipërfaqe të brendshme 90.8 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe hapësirë për lavanderi, si dhe 6.3 m2 verandë.

Vila 4 Familjare: Vila 2

Me sipërfaqe të brendshme 65.5 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualete dhe hapësirë për lavanderi, si dhe 8 m2 verandë.

Kati i parë:

Vila 4 Familjare: Vila 3

Me sipërfaqe të brendshme 110.7 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe ngrënie, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualete dhe hapësirë për lavanderi.

Vila 4 Familjare: Vila 4

Me sipërfaqe të brendshme prej 83.4 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe ngrënie, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe hapësirë për lavanderi.

 

Detail

Updated on April 30, 2019 at 10:33 am

 • Property ID: 2096
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Vila

Additional details

 • Sipërfaqe trualli: 60 - 400m²
 • Vendndodhja: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Pamje: Pamje të mrekullueshme të detit Jon

Floor plans

Kati Perdhe

 • Rooms: 2
 • Baths: 2

Kati i Pare

 • Rooms: 2
 • Baths: 2

Video

 • Address: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Zip/Postal Code: 9400
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE