Compare Listings

Vilat 4 Familjare- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Ndërtuar me një stil unik, arkitekturë moderne, me kopsht, me pamje nga deti, duke siguruar privatësi të plotë dhe qetësi maksimale.

Kat përdhe:

Vila 4 Familjare: Vila 1, sipsipërfaqe 87 m2 dhe 97 mdhe sipërfaqe trualli 90-334 m2

Me sipërfaqe të brendshme 90.8 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 6.3 m2 verandë.

 

Vila 4 Familjare: Vila 2, sipërfaqe 68-79 mdhe sipërfaqe trualli  81 – 397 m²

Me sipërfaqe të brendshme 65.5 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, si dhe 8 m2 verandë.

 

Kati i parë:

Vila 4 Familjare: Vila 3, sipërfaqe 111 m2 dhe sipërfaqe trualli 58-275 m2

Me sipërfaqe të brendshme 110.7 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe ngrënie, kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Vila 4 Familjare: Vila 4, sipërfaqe 84 m2 dhe sipërfaqe trualli  80-308 m2

Me sipërfaqe të brendshme prej 83.4 m2 vila përfshin dhomë ndenjeje dhe ngrënie, kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Vila 4 Familjare: Vila 4, sipërfaqe  69 -73 m dhe sipërfaqe trualli 34 – 138 m²

Me sipërfaqe të brendshme prej 73 m vila përfshin dhomë ndenjeje dhe ngrënie, kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.

Vila 4 Familjare: Vila 4, sipërfaqe  83-95 m2   dhe sipërfaqe trualli 43-137 m2

Me sipërfaqe të brendshme prej 95m vila përfshin dhomë ndenjeje dhe ngrënie, kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.

 

Detaje

Updated on Prill 20, 2022 at 11:17 am

  • ID e Pronës: 2096
  • Lloji i Pronës: Vilë
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Video

  • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
  • Qyteti: Palasë-Vlorë
  • Kodi Postar: 9400
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

1 year ago

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 6

Vilë

BRE&H

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 6

Vilë

2 years ago