Compare Listings

Vilat 4 Familjare- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Vilat 4 Familjare në Green Coast janë të ndërtuara në të njëjtin stil unik si vilat e tjera, me arkitekturë bashkëkohore, kopësht privat dhe pamje panoramike të detit. Vilat janë të pozicionuara në breza të ndryshëm të projektit, duke ofruar mundësinë e përzgjedhjes. Këto lloj vilash janë më të vogla dhe shumë të përshtatshme për çiftet e reja dhe familjet e vogla.

Çdo vilë ka parkimin personal.

Vila 4 Familjare janë të tipologjisë 1+1 dhe 2+1, me sipërfaqe 74-111 m2 dhe ofrojnë këtë organizim: 1 ose 2 dhoma gjumi, ambienti i ndenjes, gatimit dhe i ngrënies, 1 tualet, 1 verandë ose 1 ballkon.

 

 

Detaje

Updated on Mars 10, 2021 at 11:41 am

  • ID e Pronës: 2096
  • Lloji i Pronës: Vilë
  • Statusi i Prones: Me qira

Detaje shtesë

  • Cel: +355697006442
  • Cel: +355682064135

Video

  • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
  • Qyteti: Palasë-Vlorë
  • Kodi Postar: 9400
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 172

Vilë

Balfin Real Estate

10 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 172

Vilë

10 months ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vilë

3 years ago