Compare Listings

VILA TIPI A – 505 m²

Përshkrimi

Vilat janë të dizajnuara për të respektuar relieving natyror dhe orientimin e rrezeve të diellit. Arkitektura neoklasike franceze krijon një ndjenjë unike të historisë, trashëgimisë, bukurisë dhe

elegancës. Vilat rezidenciale private dallohen për cilësinë më të lartë të projektimit, ndërtimit dhe materialeve të përdorura, për një mënyrë jetese autentike.

Rolling Hills 2 – Luxury Residences është projektuar enkas për ju dhe të dashurit tuaj, për një jetë elegante dhe të shëndetshme në ajër të pastër. Falë vendndodhjes së përsosur larg zhurmës urbane dhe smogut, vila juaj do të ofrojë pamje të mrekullueshme të lindjes dhe perëndimit të diellit dhe një panoramë të horizontit prej kalasë së Petrelës tek mali i Dajtit.

Vlerat që çmojmë janë komoditeti, privatësia, cilësia dhe perfeksioni. Me një komunitet të zgjedhur ndërkombëtar dhe shqiptar, Rolling Hills 2 trashëgon një vlerë të shtuar për shkak të kërkesës së lartë për jetë cilësore. Blerja e një vile do ta bëjë pronën tuaj një investim të zgjuar për shumë vite që do të vijnë.

 

SIP. NDËRTIMI TOTAL = 505 m²

SIP. E KATIT PODRUM = 158 m²

SIP. E KATIT PËRDHE = 187 m²

SIP. E KATIT TË PARË = 160 m²

SIP. VERANDE = 27 m²

 

KATI PODRUM

 1. Hyrja 2.5 m²
 2. Korridor + Shkallë 15 m²
 3. Dhomë rekreacioni 54 m²
 4. Lavanderi 11 m²
 5. Ambient teknik 9 m²
 6. Tualet 6.5 m²
 7. Depo 10 m²
 8. Parkim 30 m²

 

KATI PËRDHE

 1. Hyrja 4 m²
 2. Korridor + Shkallë 25 m²
 3. Dhomë gjumi për miq 18 m²
 4. Tualet + Garderobë 10 m²
 5. Dhomë gatimi 28 m²
 6. Dhomë ngrënie 19 m²
 7. Dhomë ndenjie 33 m²
 8. Verandë e mbuluar 22 m²
 9. Tualet 4 m²

 

KATI I PARË

 1. Korridor+ Shkallë 22 m²
 2. Dhomë matrimoniale 36 m²
 3. Tualet matrimonial 10 m²
 4. Garderobë matrimoniale 10 m²
 5. Dhomë gjumi 1 18 m²
 6. Tualet 1 5.5 m²
 7. Garderobë 1 5.5 m²
 8. Dhomë gjumi 2 18 m²
 9. Tualet 2 5.5 m²
 10. Garderobë 2 4 m²
 11. Depo 3.5 m²
 12. Verandë 18 m²
 13. Ballkon 4 m²

Detaje

Updated on Maj 5, 2022 at 11:46 am

 • ID e Pronës: 9127
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE