Compare Listings

VILA ROSE– 514 m²

---

Përshkrimi

Vilat ‘ROSE’ janë vilat më të mëdha në ‘Collina Verde’. Këto vila janë projektuar për të përmbushur çdo nevojë të mundshme që mund të ketë pronari i saj, e përshtatshme për të gjitha familjet pavarësisht nga përbërja apo numri i anëtarëve. Vilat janë të projektuara me kujdes të madh për të përmbushur të gjitha funksionalitetet që lidhen me jetesën komode dhe nevojat familjare për hapësirë. Shumëllojshmëria e ambienteve është garanci për realizimin e të gjitha nevojave familjare. Pronësia e një vile të tillë mund të mbetet një trashëgimi e denjë ndër breza.

Shkarkoni broshurën dhe na kontaktoni: info@balfinrealestate.al +355 69 80 14 999

 

KATI NËNTOKË – SIP. 183.5 m2

 • Hyrja
 • Korridor + shkallë
 • Parahyrje
 • Tualet
 • Ambient teknik
 • Ambient dite
 • Depo/Qilar
 • Dhomë gjumi
 • Tualet 2

KATI PËRDHE – 186.6 m2

 • Hyrja
 • Korridor + shkallë
 • Tualet
 • Dhomë ngrënieje
 • Dhomë gatimi
 • Ambient dite
 • Dhomë gjumi
 • Paradhomë
 • Tualet
 • Verandë

KATI I PARË – 143.9 m2

 • Korridor + shkallë
 • Dhoma matrimoniale
 • Tualet matrimonial
 • Garderobë matrimoniale
 • Dhomë gjumi
 • Garderobë
 • Tualet
 • Verandë 1
 • Verandë 2
 • Verandë 3

 

Detaje për vilën

“Collina Verde” – PROJEKTUAR PËR ËNDRRËN TUAJ!

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës, 8 km nga Sheshi “Skënderbej”. Vilat janë të projektuara për t’u ndërtuar me konstrukion mbajtës betonarme për të përballuar tërmete deri në 9 ballë. Fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapotë për termoizolim. Oborret e vilave kanë hapësirë parkimi për dy automjete dhe mundësi për pishinë personale në disa prej tipologjive.

Për të konsultuar një çmim të personalizuar si dhe për të shqyrtuar mundësitë e financimit të pronës suaj kontaktoni – Email: info@balfinrealestate.al  Cel: +355 69 80 14 999

Detaje

Updated on Dhjetor 30, 2020 at 9:18 am

 • ID e Pronës: 2083
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 6
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Plani i kateve

Kati i Pare

 • Dhoma: 3
 • Tualete: 3

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës, 8 km nga Sheshi “Skënderbej”. Vilat janë të projektuara për t’u ndërtuar me konstrukion mbajtës betonarme për të përballuar tërmete deri në 9 ballë. Fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapotë për termoizolim. Oborret e vilave kanë hapësirë parkimi për dy automjete dhe mundësi për pishinë personale në disa prej tipologjive. Për të konsultuar një çmim të personalizuar si dhe për të shqyrtuar mundësitë e financimit të pronës suaj kontaktoni - Email: info@balfinrealestate.al Cel: +355 69 80 14 999

Adresa

 • Adresa: 8 km nga Sheshi “Skënderbej”, Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 1029

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 1029

Vilë

3 years ago