Compare Listings

Vila Rosé 3- ROLLING HILLS

Rolling Hills Luxury Residences
---

Description

Vila Rosé ka një pamje të mrekullueshme, nën stilin dhe elegancën karakteristike të “Rolling Hills Luxury Residences”. Parcelat për këto vila kanë një sipërfaqe ndërmjet 600 m² dhe 800 m². Vila Rosé është e mirë-organizuar dhe ofron 3 dhoma gjumi dhe suita bashkëshortore, mjedise ndenjie dhe ngrënie të bollshme, si edhe një verandë të bukur. Kjo vilë nuk ka garazh të mbuluar por një pjergullatë të veçantë, e cila bën hije mjaftueshëm për 2 autovetura të mëdha. Parcelat e vilës ofrojnë edhe mundësinë e ndërtimit të pishinës, në varësi të preferencës suaj.
Kjo vilë ofron 1 ambjent gatimi dhe ndënje, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1studio, 3 tualete dhe verandë.

Detail

Updated on February 17, 2020 at 10:37 am

  • Property Size: 305 m²
  • Bedrooms: 3
  • Toilets: 3
  • Property Type: Vilë
  • Property Status: Shitur

Video

  • Address: Adresa e plotë: Fshati Mullet, Rr. Elbasanit, km 6
  • City: Fshati Mullet - Tirane
  • Zip/Postal Code: 1001
  • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Similar Properties

Beds: 3Baths: 2m²: 169.3

Vilë

BRE&H

4 years ago

Beds: 3Baths: 2m²: 169.3

Vilë

4 years ago