Compare Listings

Vila Rosé 1- ROLLING HILLS

Rolling Hills Luxury Residences
---

Përshkrimi

Vila Rosé ka një pamje të mrekullueshme, nën stilin dhe elegancën karakteristike të “Rolling Hills Luxury Residences”. Parcelat për këto vila kanë një sipërfaqe ndërmjet 600 m2 dhe 800 m2. Vila Rosé është e mirë-organizuar dhe ofron 3 dhoma gjumi dhe suita bashkëshortore, mjedise ndenjie dhe ngrënie të bollshme, si edhe një verandë të bukur. Kjo vilë nuk ka garazh të mbuluar por një pjergullatë të veçantë, e cila bën hije mjaftueshëm për 2 autovetura të mëdha. Parcelat e vilës ofrojnë edhe mundësinë e ndërtimit të pishinës, në varësi të preferencës suaj.
Kjo vilë ofron 1 ambjent gatimi dhe ndënje, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1studio, 3 tualete dhe verandë.

Detaje

Updated on Prill 15, 2019 at 4:40 pm

  • Sipërfaqja e Pronës: 299 m²
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3
  • Lloji i Pronës: Vilë
  • Statusi i Prones: Shitur

Video

  • Adresa: Adresa e plotë: Fshati Mullet, Rr. Elbasanit, km 6
  • Qyteti: Fshati Mullet - Tirane
  • Kodi Postar: 1001
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme