Compare Listings

Vila Petit Bordeaux- ROLLING HILLS

ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCES
---

Përshkrimi

“Rolling Hills Luxury Residences” ështe një kompleks me 131 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt. I pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës, ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.
Këto vila janë të këndshme dhe ideale për familje të vogla. Parcelat për këto vila kanë një sipërfaqe ndërmjet 700 m2 dhe 800 m2. Projekti i një vile parashikon ambiente të larta dhe të bollshme. Kati përdhe parashikon sallonin, hollin, kuzhinën, një dhomë fjetje me garderobë dhe tualete. Në katin e parë është parashikuar zona e natës me dhoma gjumi, tualete dhe garderoba.

Detaje

Updated on Prill 15, 2019 at 4:38 pm

  • Sipërfaqja e Pronës: 400 m²
  • Lloji i Pronës: Vilë
  • Statusi i Prones: Shitur

Video

  • Adresa: Adresa e plotë: Fshati Mullet, Rr. Elbasanit, km 6
  • Qyteti: Fshati Mullet - Tirane
  • Kodi Postar: 1001
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 1m²: 133

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 1m²: 133

Vilë

1 year ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2m²: 169.3

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2m²: 169.3

Vilë

1 year ago