Compare Listings

Vila në shitje tek “Rolling Hills 2” – Luxury Residences

Përshkrimi

Rolling Hills 2 – Luxury Residences është projektuar enkas për ju dhe të dashurit tuaj, për një jetesë elegante dhe të shëndetshme në ajër të pastër. Falë vendndodhjes së përsosur larg zhurmës urbane, vila juaj do të ofrojë pamje të mrekullueshme të lindjes dhe të perëndimit të diellit, si dhe një panoramë të horizontit me drejtim nga kalaja e Petrelës.

Komoditeti, privatësia, cilësia dhe perfeksioni janë vlerat e shtuara të këtyre vilave, në të cilat banon një komunitet cilësor shqiptar e ndërkombëtar.

Vilat janë të dizejnuara për të respektuar relievin natyror dhe orientimin e rrezeve të diellit. Arkitektura neoklasike franceze krijon një ndjenjë unike të trashëgimisë, bukurisë dhe elegancës. Vilat rezidenciale private dallohen për cilësinë më të lartë të projektimit, ndërtimit dhe materialeve të përdorura, për një mënyrë jetese autentike.

Sipërfaqja totale e ndërtimit: 392 m²

Sipërfaqja e bodrumit: 85 m²

Sipërfaqja e katit përdhes:166 m²

Sipërfaqja e katit të parë:  141 m²

Sipërfaqja e verandës: 23 m²

 

KATI BODRUM:

 • Korridor + Shkallë: 17,3 m²
 • Tualet: 5,5 m²
 • Lavanderi: 11,5 m²
 • Ambient teknik: 10 m²
 • Dhomë rekreacioni: 47 m²

 

KATI PËRDHES

 • Hyrja: 5 m²
 • Korridor + Shkallë: 25 m²
 • Dhomë gjumi për miq: 20 m²
 • Tualet + Garderobë: 7 m²
 • Dhomë gatimi: 20 m²
 • Dhomë ngrënie: 20 m²
 • Dhomë ndenjeje: 32 m²
 • Tualet: 6 m²
 • Verandë e mbuluar: 18 m²

 

KATI I PARË

 • Korridor + Shkallë: 14 m²
 • Dhomë matrimoniale: 32 m²
 • Tualet matrimonial: 9 m²
 • Garderobë matrimoniale: 9 m²
 • Dhomë gjumi: 11,5 m²
 • Tualet: 16,5 m²
 • Garderobë: 5 m²
 • Dhomë gjumi: 21,5 m²
 • Tualet: 26 m²
 • Garderobë: 28 m²
 • Ballkon: 5 m²
 • Verandë: 18 m²

Detaje

Updated on Maj 5, 2022 at 11:47 am

 • ID e Pronës: 9127
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme