Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Qerret
---

Përshkrimi

Vila është e përfunduar dhe e mobiluar, me sipërfaqe 328 m2 si dhe sipërfaqe trualli 1428 m2. Vila ofron 3 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, 2 tualete, verandë, pishinë private, gazebo, kopësht të gjelbëruar si dhe e pajisur me grila te automatizuara.

– Projekti: Laguna Blu – Qerret
– Statusi Ligjor: Me Çertifikatë Pronësie
– LOKACIONI: QERRET
– Orientimi: Nga perëndimi
-Cmimi:500.000 Euro

Detaje

Updated on Shkurt 13, 2019 at 11:21 am

 • Property ID: 2254
 • Madhësia e Pronës: 328 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Vila
 • Statusi i Prones: Në Shitje
 • Adresa: Qerret
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 1m²: 133

Vila

Balfin Real Estate

8 months ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 1m²: 133

Vila

8 months ago