Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Vila Iris-VALA MAR RESIDENCES

Hamallaj- Gjiri i Lalezit
---

Përshkrimi

E pozicionuar në brezin e fundi të vilave, midis pishave të kompleksit që ofrojnë privatësi.
Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit.
Vila Iris është ideale për ata që dëshirojnë të shijojnë ecjet e përditshme dhe të përfitojnë shërbimet e facilitetet e kompleksit. Me një sipërfaqe toke prej 365–505m², mundëson shfrytëzimin e kopshit për ambjente rekreative familjare ose ndërtimin e një pishine private.
Pavarësisht pozicionimit në kompleks, kjo vilë është projektuar për të përfituar nga pamja e shkëlqyer nga deti dhe drita e diellit.

Detaje

Updated on Maj 22, 2019 at 5:25 pm

 • ID e Pronës: 2074
 • Sipërfaqja e Pronës: 152 m²
 • Sipërfaqja: 365 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 3
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Apartamente
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Dhome Pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 2

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Sipërfaqja: 73
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Sipërfaqja: 79
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2

Video

 • Adresa: Hamallaj- Gjiri i Lalezit
 • Qyteti: Hamallaj- Gjiri i Lalezit
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 77

Apartamente

Balfin Real Estate

11 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 77

Apartamente

11 months ago

Apartament 8- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

10 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

10 months ago