Compare Listings

Vila Grapevine- ROLLING HILLS

ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCES
---

Përshkrimi

“Rolling Hills Luxury Residences” ështe një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt. I pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës, ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.
“Vila Grapevine” është vila e mesme për nga sipërfaqja. Kjo vilë ndodhet në një parcelë me sipërfaqe 1000 m² deri 1500 m². Ky tip vile është i ngritur nga niveli i rrugës dhe është projektuar në mënyrë të tillë që syri të kapë të gjitha pamjet e bukura që ofron mjedisi i kompleksit. Në katin e parë, përveç dhomës së ndenjies ndodhet edhe një dhomë ekstra, e cila mund të përdoret për studio, dhomë e familjes apo ndoshta si një dhomë gjumi më shumë, në varësi të preferencave tuaja. Verandat e mëdha si edhe hapësirat e bollshme dhe të mirë-organizuara e bëjnë këtë vilë perfekte dhe i rrisin vlerat kësaj prone. Parcelat e vilës ofrojnë edhe mundësinë e ndërtimit të pishinës ose jo, në varësi të preferencës suaj.

Detaje

Updated on Shkurt 17, 2020 at 10:49 am

 • Sipërfaqja e Pronës: 652 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 5
 • Vend Parkimi: 1
 • Garage Size: 52m²
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Studio: 1
 • Dhome ndenje: 1
 • Dhome ngrenie: 1
 • Lavanteri/Depo: 2
 • Lozha: 2
 • Verande: 1
 • Qilar vere: 1
 • Ballkon: 1

Video

 • Adresa: Adresa e plotë: Fshati Mullet, Rr. Elbasanit, km 6
 • Qyteti: Fshati Mullet - Tirane
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 6

Vilë

BRE&H

4 months ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 6

Vilë

4 months ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 305

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 305

Vilë

3 years ago