Compare Listings

Vila Grapevine 119 – ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCES

Rolling Hills Luxury Residences
---

Përshkrimi

“Rolling Hills Luxury Residences” është një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt. I pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës, ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.

“Vila Grapevine” është vila e mesme për nga sipërfaqja. Kjo vilë ndodhet në një parcelë me sipërfaqe  1427 m2. Ky tip vile është i ngritur nga niveli i rrugës dhe është projektuar në mënyrë të tillë që syri të kapë të gjitha pamjet e bukura që ofron mjedisi i kompleksit. Në katin e parë, përveç dhomës së ndenjies ndodhet edhe një dhomë ekstra, e cila mund të përdoret për studio, dhomë e familjes apo ndoshta si një dhomë gjumi më shumë, në varësi të preferencave tuaja. Verandat e mëdha si edhe hapësirat e bollshme dhe të mirë-organizuara e bëjnë këtë vilë perfekte dhe i rrisin vlerat kësaj prone

Detaje

Updated on Shtator 30, 2020 at 8:30 am

 • ID e Pronës: 1892
 • Sipërfaqja e Pronës: 630 m²
 • Dhoma Gjumi: 5
 • Tualete: 5
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Bodrumi: 188 m2

Plani i kateve

Kati përdhe

 • Sipërfaqja: 265
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 2

Kati i parë

 • Sipërfaqja: 197
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 3

Video

 • Adresa: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vilë

3 years ago