Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Vila Elitë- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Sipërfaqja e brendshme 378 m2

Nga 650 deri në 800 m2 sipërfaqe trualli me 2 zona parkimi.

Kati përdhe përfshinë dhomë ndenjeje me hapsirë të bollshme, kuzhinë/ dhomë ngrënie, tualet dhe lavanderi.

Kati i parë përfshinë dhomë ndenjeje me 3 dhoma gjumi të mëdha, 3 tualete, ballkon dhe tarracë.

Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit.

Detaje

Updated on Korrik 1, 2019 at 10:08 am

 • ID e Pronës: 2087
 • Sipërfaqja e Pronës: 269 m²
 • Sipërfaqja: 800 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 3
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 1
 • Lavanteri/Depo: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2

Video

 • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vilë

Balfin Real Estate

12 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vilë

12 months ago

Dhoma Gjumi: 3m²: 280

Vilë

Balfin Real Estate

12 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3m²: 280

Vilë

12 months ago