Compare Listings

Vila Champagne- ROLLING HILLS

Rolling Hills Luxury Residences
---

Përshkrimi

“Rolling Hills Luxury Residences” ështe një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt. I pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës, ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.
Vila Champagne është vila më e madhe në kompleks. Parcelat e përcaktuara për këtë tip vile janë mbi 1500m². Ndër veçantitë e vilës janë: pishina e brendshme opsionale dhe bodrumi me pamje dhe akses të drejtpërdrejtë në kopshtin prapa vilës. Dhoma e ndenjies ka hapësirë të madhe dhe ngjitur me të është edhe dhoma e familjes. Fëmijët mund të luajnë ose të shohin televizor, pa shqetësuar vizitorët në dhomën e ndenjies. Sipërfaqja e dhomës bashkëshortore është përafërsisht 100m², një hapësirë kjo e bollshme dhe e bukur, me verandën që sheh nga kopshti prapa shtëpisë. Vila ka në total 5 dhoma gjumi, secila me banjon dhe garderobën e saj. Parcelat do të ofrojnë edhe mundësinë e ndërtimit të pishinës ose jo, në varësi të preferencës suaj.

Detaje

Updated on Shkurt 17, 2020 at 10:39 am

 • Sipërfaqja e Pronës: 1029 m²
 • Dhoma Gjumi: 5
 • Tualete: 5
 • Vend Parkimi: 1
 • Garage Size: 53
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Dhome ndenje: 1
 • Dhome ngrenie: 1
 • Pishine e jashtme: 1
 • Pishine e brendshme: 1
 • Lavanteri/depo: 1
 • Dhome lojrash: 1
 • Palester: 1

Plani i kateve

Kati perdhe

 • Sipërfaqja: 376
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1

Kati i pare

 • Sipërfaqja: 289
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 4

Video

 • Adresa: Adresa e plotë: Fshati Mullet, Rr. Elbasanit, km 6
 • Qyteti: Fshati Mullet - Tirane
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE