Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Vila Celeste-VALA MAR RESIDENCES

Hamallaj-Gjiri i Lalzit
---

Përshkrimi

“Vala Mar Residences” është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit.
Vila Celeste është vila e mesme nga madhësia. Ky tip vile ofron hapësira të brendshme të mjaftueshme për familje të mëdha. Sipërfaqja e kopshtit prej 500-530m² I jep mundësinë banorëve të krijojnë një ambjent rekreativ familjar, ose të ndërtojnë një pishinë ose Jacuzzi për kënaqësinë e tyre. Pozicionuar në brezin e mesëm të kompleksit, Vila Celeste është projektuar për t’u dhënë mundësinë banorëve të përfitojmë nga afërsia me detin, por edhe nga lehtësirat e kompleksit.

Detaje

Updated on Prill 30, 2019 at 10:28 am

 • Property ID: 2072
 • Madhësia e Pronës: 169.3 m²
 • Sipërfaqja: 500 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Bathrooms: 2
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vila
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 2

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Size: 79.5
 • Rooms: 1
 • Tualete: 1
 • Cmimi: €100,000

Kati i Pare

 • Size: 89.8
 • Rooms: 2
 • Tualete: 2
 • Cmimi: €10,000

Video

 • Adresa: Hamallaj-Gjiri i Lalzit
 • Qyteti: Hamallaj-Gjiri i Lalzit
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 1029

Vila

Balfin Real Estate

8 months ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 1029

Vila

8 months ago