Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Vila Bourdeaux- ROLLING HILLS

Rolling Hills Luxury Residences
---

Përshkrimi

“Rolling Hills Luxury Residences” ështe një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt. I pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës, ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.
Parcelat për vilat Bordeaux kanë një sipërfaqe ndërmjet 700 m2 dhe 1000 m2. Vila Bordeaux ofron 3 dhoma gjumi dhe suita bashkëshortore, mjedise ndenjie dhe ngrënie të bollshme, si edhe një verandë të bukur. Kjo vilë nuk ka garazh të mbuluar por një pjergullatë të veçantë, e cila bën hije mjaftueshëm për 2 autovetura të mëdha. Parcelat e vilës ofrojnë edhe mundësinë e ndërtimit të pishinës ose jo, në varësi të preferencës suaj.

Detaje

Updated on Prill 18, 2019 at 11:32 am

 • Madhësia e Pronës: 600 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Bathrooms: 3
 • Lloji i Pronës: Vila
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Dhome ngrenie: 1
 • Kuzhine: 1
 • Lozhe: 2
 • Verande: 3
 • Dhome Lojrash: 1
 • Lavanteri/Depo: 1
 • Qilar Vere: 1
 • Fitnes: 1

Plani i kateve

Kati perdhe

 • Size: 210
 • Rooms: 1
 • Tualete: 1

Kati i pare

 • Size: 189
 • Rooms: 2
 • Tualete: 2

Video

 • Adresa: Adresa e plotë: Fshati Mullet, Rr. Elbasanit, km 6
 • Qyteti: Fshati Mullet - Tirane
 • Shteti: Albania
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 650

Vila

Balfin Real Estate

8 months ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 650

Vila

8 months ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 305

Vila

Balfin Real Estate

8 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 305

Vila

8 months ago