Compare Listings

Vila Bordeuax 85 – ROLLING HILLS

Rolling Hills Luxury Residences
---

Përshkrimi

Rolling Hills Luxury Residences është një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt. I pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës, ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.

Vila 85 është vile me tipologji Bordeuax, me sipërfaqe 600.6 m2 dhe sipërfaqe parcele 795 m2. Kjo tipologji vile ofron dhoma gjumi dhe suita bashkëshortore, mjedise ndenjie dhe ngrënie të bollshme, si edhe një verandë të bukur. Parcelat e vilës ofrojnë edhe mundësinë e ndërtimit të pishinës, në varësi të preferencës suaj.

Detaje

Updated on Maj 28, 2019 at 3:39 pm

 • ID e Pronës: 3056
 • Sipërfaqja e Pronës: 600.6 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 5
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Bodrum: 204m² (sipërfaqe e ndriçuar dhe e aksesueshme)

Plani i kateve

Kati përdhe

 • Sipërfaqja: 416.2
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 3

Kati i parë

 • Sipërfaqja: 184.4
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2

Video

 • Adresa: Fshati Mullet, Rr. Elbasanit, km 6
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 299

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 299

Vilë

1 year ago

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 3m²: 221

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 3m²: 221

Vilë

1 year ago