Compare Listings

VILA BLUEBELL– 369.1 m²

---

Përshkrimi

Vilat ‘BLUEBELL’ kanë hapësira të mirëmenaxhuara në planimetri dhe janë të projektuara për çifte me fëmijë ose familje të mëdha, të përshtatshme për të akomoduar edhe stafin e shërbimit të familjes. Gjithashtu vila ka ambiente të ndryshme për miqtë, apo për familjarë dhe të afërm të tjerë që vijnë si vizitorë. Mjediset e ndryshme të vilës, mundësojnë përshtatje për aspekte të ndryshme të jetës së përditshme si argëtim, shlodhje, punë, studim, pasdite çaji, festa dhe grumbullime të ndryshme për të ndarë momentet më të rëndësishme të familjes.

Shkarkoni broshurën dhe na kontaktoni: info@balfinrealestate.al +355 69 80 14 999

 

KATI NËNTOKË – SIP. 129 m2

 • Korridor + shkallë
 • Tualet
 • Ambient teknik
 • Lavanderi
 • Dhomë gjumi
 • Ambient dite
 • Verandë e mbuluar

KATI PËRDHE – 123.5 m2

 • Hyrja
 • Korridor + shkallë
 • Tualet
 • Dhomë ngrënieje
 • Dhomë gatimi
 • Ambient dite
 • Studio
 • Verandë

KATI I PARË – 116.6 m2

 • Korridor + shkallë
 • Dhoma matrimoniale
 • Tualet matrimonial
 • Garderobë matrimoniale
 • Dhomë gjumi 1
 • Dhomë gjumi 2
 • Tualet

 

Detaje për vilën

“Collina Verde” – PROJEKTUAR PËR ËNDRRËN TUAJ!

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës, 8 km nga Sheshi “Skënderbej”. Vilat janë të projektuara për t’u ndërtuar me konstrukion mbajtës betonarme për të përballuar tërmete deri në 9 ballë. Fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapotë për termoizolim. Oborret e vilave kanë hapësirë parkimi për dy automjete dhe mundësi për pishinë personale në disa prej tipologjive.

Për të konsultuar një çmim të personalizuar si dhe për të shqyrtuar mundësitë e financimit të pronës suaj kontaktoni – Email: info@balfinrealestate.al  Cel: +355 69 80 14 999

Detaje

Updated on Dhjetor 30, 2020 at 9:18 am

 • ID e Pronës: 2083
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 6
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Plani i kateve

Kati i Pare

 • Dhoma: 3
 • Tualete: 3

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës, 8 km nga Sheshi “Skënderbej”. Vilat janë të projektuara për t’u ndërtuar me konstrukion mbajtës betonarme për të përballuar tërmete deri në 9 ballë. Fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapotë për termoizolim. Oborret e vilave kanë hapësirë parkimi për dy automjete dhe mundësi për pishinë personale në disa prej tipologjive. Për të konsultuar një çmim të personalizuar si dhe për të shqyrtuar mundësitë e financimit të pronës suaj kontaktoni - Email: info@balfinrealestate.al Cel: +355 69 80 14 999

Adresa

 • Adresa: 8 km nga Sheshi “Skënderbej”, Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 1029

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 1029

Vilë

3 years ago