Compare Listings

Vila Azure-VALA MAR RESIDENCES

Hamallaj-Gjiri i Lalzit
---

Përshkrimi

Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit.
Vila Azure është më e vogla nga vilat në madhësi, por ofron gjithë komoditetin falë përdorimit efektiv të sipërfaqeve. Ky tip vile ndodhet midis gjelbërimit të kompleksit. Me një sipërfaqe kopshti prej 370 – 410m², residentët kanë mundësinë të shfrytëzojnë hapësirën për të krijuar oazin e qetësisë dhe relaksit familjar.

Detaje

Updated on Korrik 6, 2020 at 10:39 am

 • ID e Pronës: 2070
 • Sipërfaqja e Pronës: 132 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 370 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 2

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Hamallaj
 • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 175.6

Prona Rezidenciale, Vilë

BRE&H

2 years ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 175.6

Prona Rezidenciale, Vilë

2 years ago

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 3m²: 221

Vilë

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 3m²: 221

Vilë

2 years ago