Compare Listings

Vendparkime – Uzina

Përshkrimi

Përshkrimi:

Shiten hapësira parkimi pozicionuar në katin -1 dhe katin -2, në Rrugën “Dritan Hoxha”, pranë ish-Uzina Tirana, Laprakë.

Parkimet në këtë objekt multi-funksional janë projektuar sipas standardeve europiane, me vijëzime, sinjalistikë dhe cilësi të lartë ndërtimi.

Detaje

Updated on Nëntor 15, 2021 at 9:29 am

  • ID e Pronës: 8340
  • Lloji i Pronës: Parkime
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Specifika

Adresa

  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Vende Parkimi- AMBASADOR 2

Prane Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës

Parkime

BRE&H

2 years ago

---

Parkime

2 years ago