Compare Listings

Vila Ultramarine-VALA MAR RESIDENCES

Hamallaj- Gjiri i Lalzit
---

Përshkrimi

Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit.
Vila Ultramarine ndodhet në brezin e dytë të vilave. Ky tip vile ka një sipërfaqe më të vogël, por është pranë freskisë dhe bukurisë së bregut të detit. Me njëkopësht me sipërfaqe 390-470 m². Vila Ultramarine ofron hapësirë të dedikuar për të krijuar kënde lojrash për fëmijë dhe kënde barbecue-sh, në mënyrë që ju të shijoni pasditet tuaja në bregdet.

Detaje

Updated on Qershor 11, 2020 at 7:39 am

 • ID e Pronës: 2080
 • Sipërfaqja e Pronës: 133 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 390 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 1
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Sipërfaqja: 64.6
 • Dhoma: 1

Kati i Pare

 • Sipërfaqja: 68.4
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Hamallaj
 • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3m²: 280

Vilë

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3m²: 280

Vilë

2 years ago