Compare Listings

Vila Saphire-VALA MAR RESIDENCES

Hamallaj-Gjiri i Lalezit
---

Përshkrimi

Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit.
Vila Ultramarine ndodhet në brezin e dytë të vilave. Ky tip vile ka një sipërfaqe më të vogël, por është pranë freskisë dhe bukurisë së bregut të detit. Vetëm pak metra larg detit, jetesa në ketë vilë do ju mundësoj të shijoni perëndimet romantike të diellit nga ballkoni i vilës tuaj. Ju do të keni mundësi të ndërtoni edhe pishinën tuaj individuale ose të krijoni një ambjent të gjelbëruar rekreativ individual në ambjentet e kopshtit me hapësirë 510–530m².

Detaje

Updated on Maj 26, 2020 at 8:14 am

 • ID e Pronës: 2077
 • Sipërfaqja e Pronës: 221 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 510 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 3
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Dhome Pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Sipërfaqja: 98
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Sipërfaqja: 123
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 2

Video

 • Adresa: Hamallaj
 • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE