Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

VALA MAR RESIDENCES Your Home By The Sea!

Hamallaj, Gjiri I Lalzit, Durrës
---

Përshkrimi

Vala Mar Residences është destinacioni kryesor rekreativ dhe kompleksi rezidencial me vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, të cilat gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalëzit.

Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe metodologjinë e përparuar, në interes të banorëve të ardhshëm, komunitetit lokal dhe turizmit në Shqipëri.  Kompleksi ofron një shumëllojshmëri shërbimesh, facilitetesh dhe argëtimesh për të garantuar një qëndrim të këndshëm. Gjithashtu, pozicionimi pranë qendrave kryesore të banimit në Shqipëri, mundëson aksesin e lehtësirave dhe komoditeteve kryesore të jetesës. Pozicionimi dhe zhvillimi i mëtejshëm i infrastrukturës i jep Vala Mar Residences vlera duke e kthyer në “stacionin e parë” në bregdetin Adriatik, si edhe në oazin e qetësisë tuaj.

Hamallaj, Gjiri i Lalëzit – Durrës

  • Përfunduar

Detaje

Updated on January 30, 2019 at 4:38 pm

  • Property ID: 1987
  • Cmimi: ---
  • Madhësia e Pronës: 187 m²

Video

  • Adresa: Hamallaj, Gjiri I Lalzit, Durrës
  • Qyteti: Hamallaj-Gjiri i Lalzit
  • Shteti: Albania
  • Kodi Postar: 1001
  • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vila

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vila

5 months ago

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vila

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vila

5 months ago