Compare Listings

Apartament 1+1, 75 m²

Hamallaj- Gjiri i Lalzit
---

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 me sipërfaqe totale 75 m² në projektin rezidencial e turistik Vala Mar Residences, në Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e parë dhe përfshin: ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën, por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, gjenden mes gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Me një shtrirje prej 10 km në bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lalzit ofron një ndër plazhet më të bukura të rivierës së Adriatikut.

Detaje

Updated on Maj 26, 2020 at 8:11 am

 • ID e Pronës: 2047
 • Sipërfaqja e Pronës: 75 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 1+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Sipërfaqja: 72
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Hamallaj
 • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 51

Apartamente, Studio

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 51

Apartamente, Studio

3 years ago