Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Apartament 5-VALA MAR RESIDENCES

Hamallaj- Gjiri i Lalzit
---

Përshkrimi

“Vala Mar Residences” vetëm pak kilometra nga Tirana dhe Durrësi, ofron apartamente të tipologjive të ndryshme, në natyrën e mrekullueshme të Gjirit të Lalzit, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin e Adriatikut. Konceptuar për të përfituar nga klima e Gjirit të Lalzit, këto objekte rezidenciale 3-katëshe dhe me dy hyrje, përbëhen nga 4 apartamente për çdo kat.
Apartamenti 2+1 ofron 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet si dhe 1 ballkon me hapësirë të mjaftueshme për të shijuar natyrën. Apartamentet janë projektuar të gjitha me pamje nga deti si edhe përfitojnë maksimalisht nga ndriçimi natyral i diellit. Ky apartament përfshin 1 post parkimi të hapur brenda çmimit të shitjes.

Detaje

Updated on Prill 30, 2019 at 10:10 am

 • Property ID: 2044
 • Madhësia e Pronës: 72 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Bathrooms: 1
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Size: 72
 • Rooms: 2
 • Tualete: 1
 • Cmimi: €100

Video

 • Adresa: Hamallaj-Gjiri i Lalzit
 • Qyteti: Hamallaj-Gjiri i Lalzit
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 58

Apartamente, Apartamente 1+1

Balfin Real Estate

7 months ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 58

Apartamente, Apartamente 1+1

7 months ago

Apartament 10- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 3+1

Balfin Real Estate

6 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 3+1

6 months ago