Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Apartament 1-VALA MAR RESIDENCES

Hamallaj-Gjiri i Lalzit
---

Përshkrimi

“Vala Mar Residences” vetëm pak kilometra nga Tirana dhe Durrësi, ofron apartamente të tipologjive të ndryshme, në natyrën e mrekullueshme të Gjirit të Lalzit, me një shtrirje prej 1 km në bregdetin e Adriatikut. Konceptuar për të përfituar nga klima e Gjirit të Lalzit, këto objekte rezidenciale 3-katëshe dhe me dy hyrje, përbëhen nga 4 apartamente për çdo kat.
Apartamenti 1+1 ofron 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet si dhe 1 ballkon me hapësirë të mjaftueshme për të shijuar natyrën. Apartamentet janë projektuar të gjitha me pamje nga deti si edhe përfitojnë maksimalisht nga ndriçimi natyral i diellit. Ky tip apartamenti shoqërohet me hapësirën e parcelës në katin përdhe, me sipërfaqe rreth 40m2 e cila mund të shfrytëzohet për të krijuar kënde barbecue dhe kopshte private familjare. Ky apartament përfshin 1 post parkimi të hapur brenda çmimit të shitjes.

Detaje

Updated on Prill 30, 2019 at 9:59 am

 • Property ID: 2031
 • Madhësia e Pronës: 60 m²
 • Sipërfaqja: 40 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Bathrooms: 1
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Apartamente
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Ballkon: 1
 • Kuzhine: 1
 • Dhome ndenje: 1

Video

 • Adresa: Hamallaj-Gjiri i Lalzit
 • Qyteti: Hamallaj-Gjiri i Lalzit
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

m²: 242

Apartamente, Apartamente 3+1

Balfin Real Estate

8 months ago

---

m²: 242

Apartamente, Apartamente 3+1

8 months ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

7 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

7 months ago