Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

UZINA TIRANA

Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)
---

Përshkrimi

Projekti Uzina Tirana është i pozicionuar në Rrugën e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë). Ndërtimi i tij do të jetë i organizuar në 2 faza: Faza 1 ndërtimi i një godinë banimi, i cili do të përfundojë në 2020, si dhe Faza 2 ndërtimi i 4 godinave banimi.

Objekti i parë, i cili ka nisur ndërtimin, është një ndërtim konform modeleve dhe standardeve europiane, i rrethuar nga hapësira të gjelbërta të cilat garantojnë një jetesë të shëndetshme. Objekti përbëhet nga një strukturë e ndërthurur 7 dhe 9 kate (8 kate banimi dhe 1 shërbimi) dhe 2 kate parkimi nëntokësor.

 • Numri total i apartamenteve: 96 njësi

Në ndërtim

Detaje

Updated on Janar 10, 2019 at 4:35 pm

 • Property ID: 2265
 • Madhësia e Pronës: 122 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Vend Parkimi: 115
 • Lloji i Pronës: Apartamente
 • Statusi i Prones: Në Shitje
 • Adresa: Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 3- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 137.6

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 137.6

Apartamente, Apartamente 2+1

5 months ago

Apartament 8- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

5 months ago