Compare Listings

Shitet njësi tregtare me sipërfaqe 237 m² në Lushnje.

Përshkrimi

• Sipërfaqja: 237 m2
• Adresa: Lagjia “Kongresi i Lushnjës”
• Orientimi: 25 m në jug të Bashkisë së qytetit, 110 m në veri të muzeut historik
• Avantazhet e pronës: E pozicionuar në qendër të qytetit
Zonë me aktivitet të lartë tregtar
• Dokumenti i pronësisë: Certifikatë për vërtetim pronësie
• Lehtësira në blerje: Mundësi financimi nga Tirana Bank
• Çmimi fillestar për ofertë: 182,400 Euro

Kontakt Shitje: +355 69 80 34444

Detaje

Updated on Mars 19, 2021 at 2:50 pm

  • ID e Pronës: 4501
  • Lloji i Pronës: Ambiente Tregtare, Ambiente Tregtare, Njësi Shërbimi dhe Zyra, Prona të tjera
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Lushnje
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Ambient Tregtar 11- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 84.4

Ambiente Tregtare

Balfin Real Estate

3 years ago

---

m²: 84.4

Ambiente Tregtare

3 years ago