Compare Listings

Shitet ambient shërbimi Qendër, Tiranë

Përshkrimi

Adresa: Qendër, Tiranë

Shitet: Ambient shërbimi

Informacion për ndërtesën:

 • Qendër Biznesi
 • 9 kate mbi tokë
 • 5 kate post parkimi
 • 3 kate ambiente shërbimi

Informacion mbi ambientin:

 • 4-5 poste parkimi të përfshira
 • Shkallë elektronike të dedikuara
 • Sistem kamerash
 • Siguri 24 orë/7
 • Ashensor edhe për makina
 • Mundësi përshtatjeje sipas preferencës

Sipërfaqe e ambientit: 540 m2

Komente: Në qendër të qytetit të Tiranës shitet ambient shërbimi. Ky ambient bën pjesë në një godinë biznesi dhe ka mundësi për t’u përshtatur sipas preferencës, si për supermarkete, palestër, etj.

Ambienti është edhe një mundësi shumë e mirë investimi sepse ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar të qytetit dhe me një standard të lartë jetese.

Detaje

Updated on Tetor 28, 2021 at 7:40 am

 • ID e Pronës: 9127
 • Lloji i Pronës: Ambiente Tregtare, Njësi Shërbimi dhe Zyra

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Ambient Tregtar 6- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 37.35

Ambiente Tregtare

BRE&H

4 years ago

---

m²: 37.35

Ambiente Tregtare

4 years ago

Ambient Tregtar 12- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 84.4

Ambiente Tregtare

BRE&H

4 years ago

---

m²: 84.4

Ambiente Tregtare

4 years ago