Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCESThe first of its kind in Albania!

Fshati Mullet, Komuna Petrelë, juglindje Tiranë
---

Përshkrimi

Rolling Hills Luxury Residences ështe një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri, i cili krijon një komunitet me një përvojë jetese luksoze dhe të sigurtë, i pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës. Ajri i pastër, natyra dhe gjelbërimi janë ndër avantazhet kryesore e të jetuarit në këtë komunitet.

Fshati Mullet, Komuna Petrelë, juglindje Tiranë

  • Përfunduar/ Në zhvillim zona B5

Detaje

Updated on January 11, 2019 at 9:29 am

  • Property ID: 1964
  • Cmimi: ---
  • Madhësia e Pronës: 212 m²
  • Lloji i Pronës: Vila

Video

  • Adresa: Në Juglindje të Tiranës, Fshati Mullet, Komuna Petrelë, km 6
  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Albania
  • Kodi Postar: 1001
  • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 600

Vila

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 600

Vila

5 months ago

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 650

Vila

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 650

Vila

5 months ago