Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Parkim Kati 1- AMBASADOR 2

Rr.”Dervish Hima”, pranë Kodrave të Liqenit dhe stadiumit “Qemal Stafa”, Tiranë, Shqipëri
---

Përshkrimi

“Ambasador 2”, është pozicionuar pranë Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës dhe ka akses në të gjitha rrugët kryesore të kryeqytetit.
Kjo godinë u ideua për t’ju përgjigjur kërkesave të shumta për apartamente luksoze në një zonë të qetë, por edhe pranë qendrës së Tiranës.
Godina përmban dy kate nëntokë për parkim.

Detaje

Updated on Nëntor 27, 2018 at 3:42 pm

  • ID e Pronës: 2025
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • Vend Parkimi: 1
  • Lloji i Pronës: Parkime
  • Statusi i Prones: Në Shitje
  • Adresa: Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës
  • Qyteti: Tiranë
  • Kodi Postar: 1001
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Vende Parkimi- AMBASADOR 2

Prane Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës

Parkime

Balfin Real Estate

12 months ago

---

Parkime

12 months ago

Hapësira për Magazinim-AMBASADOR 2

Rr.”Dervish Hima”, pranë Kodrave të Liqenit dhe stadiumit “Qemal Stafa”, Tiranë, Shqipëri.

Parkime, Prona të tjera

Balfin Real Estate

9 months ago

Parkime, Prona të tjera

9 months ago