Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

PARK GATE Live with Style! Near The Lake Park

Rruga e Elbasanit, Përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” si edhe Përballë Hyrjes Lindore të Parkut të Liqenit Artificial
---

Përshkrimi

Park Gate projektuar me një stil modern dhe urban, është një objekt multifunksional konceptuar për të ofruar jetesën e shëndetshme pranë parkut të Liqenit dhe zhvillimin e biznesit në afërsi të qendrës së Tiranës. Pozicioni mjaft strategjik, përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” dhe “Fakultetit Ekonomik”, në Rrugën e Elbasanit dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial, e bëjnë këtë objekt dhe më të lakmuar nga klientët, si për banim ashtu dhe për biznes.

Objekti përbëhet nga një ndërthurje strukturash; nga ana lindore dhe jugore ngrihet në lartësinë e 13 kateve dhe nga ana perëndimore dhe veriore ngrihet në lartësinë e 7 kateve. Godina do të ketë tarraca të gjelbëruara duke ju përshtatur trendit më të fundit të ndërtesave me tarraca ekologjike, si edhe do të ketë një fasadë tepër të personalizuar 2-ngjyrëshe. “Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nëntokësor.

 • Apartamente moderne
 • Ambiente tregtare për zhvillim biznesi
 • Standard elitar ndërtimi

Rruga e Elbasanit, pranë Parkut të Liqenit Artificial,  , Përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” si edhe Përballë Hyrjes Lindore të Parkut, TIranë

 • Në ndërtim

Detaje

Updated on January 30, 2019 at 5:01 pm

 • Property ID: 1972
 • Cmimi: ---
 • Madhësia e Pronës: 18 m²

Video

 • Adresa: Rruga e Elbasanit, Përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” si edhe Përballë Hyrjes Lindore të Parkut të Liqenit Artificial
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vila

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vila

5 months ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vila

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 336

Vila

5 months ago