Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
---

Përshkrimi

Park Gate është një objekt rezidencial i pozicionuar strategjikisht Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit duke ju dhuruar jetesën moderne .
Ky tip apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon (llozhe).

Detaje

Updated on Prill 3, 2019 at 8:17 am

 • Property ID: 2015
 • Sipërfaqja: 124.2 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Ballkon: 1
 • Dhome ndenje: 1
 • Kuzhine: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Size: 124.2
 • Rooms: 2
 • Tualete: 2
 • Adresa: Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

APARTAMENT 2+1 – UZINA TIRANA

Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)

Dhoma Gjumi: 2m²: 110

Apartamente

Balfin Real Estate

8 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2m²: 110

Apartamente

8 months ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 84

Apartamente

Balfin Real Estate

7 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 84

Apartamente

7 months ago