Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
---

Përshkrimi

Park Gate është një objekt rezidencial i pozicionuar strategjikisht Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit duke ju dhuruar jetesën moderne .
Ky tip apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 garderobë, 2 tualete dhe 2 ballkone (llozha).

Detaje

Updated on Prill 3, 2019 at 7:57 am

 • ID e Pronës: 2005
 • Sipërfaqja e Pronës: 131.2 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Ballkon: 2
 • Dhome ndenje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Adresa: Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
 • Qyteti: Tiranë
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 58

Apartamente, Apartamente 1+1

Balfin Real Estate

9 months ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 58

Apartamente, Apartamente 1+1

9 months ago

m²: 223

Apartamente, Apartamente 3+1

Balfin Real Estate

10 months ago

---

m²: 223

Apartamente, Apartamente 3+1

10 months ago