Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
---

Përshkrimi

Park Gate është një objekt rezidencial i pozicionuar strategjikisht Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit duke ju dhuruar jetesën moderne .
Ky tip apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë , 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkonë (llozha)

Detaje

Updated on Prill 3, 2019 at 7:55 am

 • Property ID: 1998
 • Madhësia e Pronës: 85.5 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Bathrooms: 1
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 1+1
 • Statusi i Prones: Shitur
 • Adresa: Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 8- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

6 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

6 months ago

m²: 242

Apartamente, Apartamente 3+1

Balfin Real Estate

8 months ago

---

m²: 242

Apartamente, Apartamente 3+1

8 months ago