Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
---

Përshkrimi

Park Gate është një objekt rezidencial i pozicionuar strategjikisht Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit duke ju dhuruar jetesën moderne .
Ky tip apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone (llozha)

Detaje

Updated on Prill 3, 2019 at 8:18 am

 • ID e Pronës: 2017
 • Sipërfaqja: 177 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 3+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Ballkon: 2
 • Dhome ndenje: 1
 • Kuzhine: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Sipërfaqja: 177,13
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 2
 • Adresa: Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
 • Qyteti: Tiranë
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

m²: 223

Apartamente, Apartamente 3+1

Balfin Real Estate

10 months ago

---

m²: 223

Apartamente, Apartamente 3+1

10 months ago

Apartament 1- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 123.2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

8 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 123.2

Apartamente, Apartamente 2+1

8 months ago