Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
---

Përshkrimi

Park Gate është një objekt rezidencial i pozicionuar strategjikisht Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit duke ju dhuruar jetesën moderne .
Ky tip apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone (llozha).

Detaje

Updated on Prill 3, 2019 at 7:53 am

 • ID e Pronës: 1993
 • Sipërfaqja e Pronës: 123.2 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Detaje shtesë

 • Ballkon: 2
 • Kuzhine: 1
 • Dhome ndenje: 1
 • Adresa: Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit
 • Qyteti: Tiranë
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

11 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

11 months ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

11 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

11 months ago