Compare Listings

Përshkrimi

Shiten 3 njësi tregtare në objektin e ri multi-funksional rezidencial dhe tregtar, në Rrugën “Dritan Hoxha” (pranë ish-Uzina Tirana, Laprakë).

Njësitë tregtare kanë organizim të rregullt dhe janë të përshtatshme për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme.

Sipërfaqet e njësive janë përkatësisht:

·         1 njësi –  42 m2
·         1 njësi – 126 m2
·         1 njësi – 146 m2

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 3:29 pm

  • ID e Pronës: 6379
  • Lloji i Pronës: Ambiente Tregtare, Njësi Shërbimi dhe Zyra
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Ambient Tregtar 10- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 51.57

Ambiente Tregtare

Balfin Real Estate

3 years ago

---

m²: 51.57

Ambiente Tregtare

3 years ago